W koszyku posiadasz: 0 art.
Do zapłaty: 0 zł 
Drzwi na miarę domu - Życzymy miłych zakupów!
Jesteś tutaj: » Gerda24.pl » Nasze Usługi
Producent
e-mail: drzwi@gerda24.pl
tel./fax:
tel./fax:
komórka:
 
Nasze Usługi

Oferta Centrum obróbki szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.
W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe, drzwi szklane wykonane z najwyższej jakości szkła, balustrady szklane, szkło kominkowe żaroodporne.

Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy według pomysłów naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie podwyższa stopień bezpieczeństwa. Do montażu używamy okucia ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są wysokiej jakości. Szkło kominkowe żaroodporne które wytrzymuje temperaturę nawet 800°c docinamy pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne lub sznury kominkowe w zestawie z klejem.

Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Szkło lakierowane Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej ponad 40 kolorów.

Jesteśmy firma na którą klienci mogą liczyć dlatego zwiększyliśmy naszą ofertę o narzędzia, akcesoria, preparaty do czyszczenia i renowacji szkła. W ofercie posiadamy różnego rodzaju narzędzia, akcesoria i preparaty do czyszczenia szkła ale wszystkie są z najwyższej półki z gwarancjom jakości i niezawodności.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy z dużą ilością firm i klientów indywidualnych. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.


Zapraszamy do współpracy…

Dalej
MyGlass Piotr Wałuszko
54-135 Wrocław ul. Rękodzielnicza 14
NIP: 898-187-18-84Copyright © 2015 Gerda24.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.