W koszyku posiadasz: 0 art.
Do zapłaty: 0 zł 
Drzwi na miarę domu - Życzymy miłych zakupów!
Jesteś tutaj: » Gerda24.pl » Pytania i odpowiedzi
Producent
e-mail: drzwi@gerda24.pl
tel./fax:
tel./fax:
komórka:
 
Pytania i odpowiedzi

 1. Czym zajmuje się nasza firma?
  Centrum obróbki szkła zajmuje się sprzedażą szkła oraz wszystkim co związane jest z jego obróbką. W naszej ofercie znajdą państwo wiele rodzaji szkła.

 2. Gdzie jest siedziba naszej firmy oraz najważniejsze dane o nas?
  Centrum obróbki szkła znajduje się we Wrocławiu przy ul. Rękodzielniczej 14. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 oraz w soboty od 9 do 13.
  Dane firmy są następujące: MyGlass Wałuszko Piotr z siedzibą we Wrocławiu ul.Pochyła 10/1, 53-212 NIP: 898-187-18-84, REGON: 020826581

 3. Czy zgodnie z nazwą obsługują Państwo tylko firmy czy z waszych usług może skorzystać także klient indywidualny?
  Naszymi klientami są nie tylko firmy. Obsługujemy także klientów indywidualnych.

 4. Na jakich zasadach odbywa się wysyłka?
  Nasze paczki wysyłamy za pomocą firm kurierskich GLS, UPS lub Poczty Polskiej S.A.. Paczki ze szkłem są szczególnie dobrze zabezpieczone tak aby dotarły w całości. Dodatkowo są wysyłane jako ubezpieczone i na warunkach szczególnych z opcją ostrożnie szkło co daje możliwość reklamacji w razie stłuczenia zawartości przesyłki.

 5. Jakie są dostępne rodzaje płatności?
  Kwotę za towar wraz z kosztami wysyłki należy wpłacić na konto bankowe. Istnieje także możliwość wysyłki za pobraniem lub poprzez system płatności kartą kredytową. Osoby odbierające towar osobiście mogą uregulować należność przy odbiorze. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie o chęci wystawienia faktury VAT i podanie prawidłowych danych.

 6. Jak szybko zamówiony towar może się znaleźć u mnie w domu?
  Zamówiony towar może być już na następny dzień u Państwa (dotyczy zamówień złożonych do godziny 14). Towar wysyłany za pośrednictwem kuriera dostarczany jest następnego dnia zaś paczki pocztowe wysyłane są jako priorytetowe i dochodzą w ciągu 48h.

 7. Czy istnieje możliwość odbioru osobistego? Jeśli tak to w jakich godzinach i gdzie?
  Zamówiony produkt mogą Państwo odebrać osobiście w siedzibie firmy na ul.Rękodzielniczej 14 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 oraz w soboty od 9 do 13. Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Dalej
MyGlass Piotr Wałuszko
54-135 Wrocław ul. Rękodzielnicza 14
NIP: 898-187-18-84Copyright © 2015 Gerda24.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.